اخبار

نشست آموزشی حسابداران و مدیران شرکتهای تعاونی در شهرستان دیّر برگزار شد

نشست آموزشی حسابداران و مدیران شرکتهای تعاونی در شهرستان دیّر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کا و رفاه اجتماعی شهرستان دیّر، نشست آموزشی حسابداران و مدیران شرکت های تعاونی ، با حضور مظفری رییس اداره نظارت بر تعاونی های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر و محسنی عضو جامعه حسابرسان کشور در استان بوشهر، تعدادی از مدیران و حسابداران شرکتهای تعاونی در محل سالن اجتماعات اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیّر برگزار شد.
در ابتدای این جلسه شه دوست رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیّر ضمن تشکر از حضور مدیران شرکت های تعاونی و تلاشهای آنان در راستای اعتلای بخش تعاون، هدف از تشکیل این جلسه را پاسخ به سوالات احتمالی عنوان و به اهمیت و ضرورت بررسی مسائل مالی شرکتهای تعاونی و ایجاد شفافیت در روند فعالیت آنها و رفع هرگونه ابهام دراین زمینه پرداخت.
 مظفری رییس اداره نظارت بر تعاونی های اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به لزوم نگه داری از اسناد حسابداری، تهیه صورت های مالی، داشتن مستندات کافی و مطمئن از پرداخت ها و دریافتی های شرکت، بکارگیری حسابرس برای بررسی امور مالی شرکت و همچنین ایجاد یک سیستم حسابداری برای انجام امور مالی شرکت های تعاونی در این راستا تاکید کرد.
در ادامه محسنی با اشاره به حسابرسی انجام شده از شرکت های تعاونی شهرستان دیّر در سال گذشته در خصوص گزارش حسابرسی شرکت ها و نحوه تکمیل فرم های مربوطه توضیحاتی را ارائه داد.
در این دوره چگونگی تنظیم صورتهای مالی به منظور پیشگیری از جریمه های مالیاتی و نیز تغییرات ایجاد شده از سال 1398 در صورتهای مالی ، برای تعاونگران تشریح شد.

۱۸ دی ۱۴۰۰ ۱۴:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید