اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر: مواد یک و دو آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مبادلات مرزی اصلاح شود

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر: مواد یک و دو آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مبادلات مرزی اصلاح شود
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی خواستار اصلاح آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مبادلات مرزی با ادله کارشناسی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مصدق کشاورزی سرپرست این اداره کل در  جلسه گفتگوی دولت و بخش خصوصی با ریاست گراوند استاندار بوشهر و حضور نمایندهای مردم شریف شهرستان‌های بوشهر ،گناوه و دیلم و شهرستان دشتستان ، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی استان ، مدیران بخش خصوصی ،  اتاق بازرگانی و اتاق تعاون ضمن بیان ادله های کارشناسی و دقیق ، خواستار اصلاح مواد یک و دو آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مبادلات مرزی شد.
سرپرست اداره کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با بیان این مطلب که این مواد منجر به تعطیلی و انفعال تعاونی های مرزنشین از سال ۸۵ تا کنون شده است، گفت : ظرفیت تعاونی مرزنشین بسیار مناسب بوده و ما بایستی بدنبال احیا این تعاونی ها باشیم.
در ادامه این جلسه جمهیری نماینده مردم شریف شهرستان‌های بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی طرح اصلاح آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مبادلات مرزی ، رسیدگی به دغدغه های بخش خصوصی و موضوع محوری را بسیار کار پسندیده ای دانست و از دست اندر کاران تقدیر کرد.
همچنین رضایی نماینده مردم شریف دشتستان در مجلس شورای اسلامی  نیز در خصوص کمک به رفع مشکلات صادراتی صادرکنندگان استان اعلام آمادگی کرد.
در پایان با  دستورگراوند استاندار بوشهر تیم کاری متشکل از مدیرکل تعاون ،کار ورفاه اجتماعی، مدیرکل صمت،مدیر کل اقتصاد و دارائی و اتاق تعاون استان به ریاست معاون هماهنگی اقتصادی استانداری تشکیل گردد تا در اسرع وقت پیشنهادات اصلاحی نهایی شده و جهت طرح در هیات وزیران با معاون اول ریاست جمهوری مکاتبه و منعکس گردد.
۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۷:۳۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید