اخبار

بازدید مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

بازدید مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر
کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان بوشهر ؛ کریم یاوری مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سفری که به استان بوشهر داشت به همراه مصدق کشاورزی سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکتهای تولیدی صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بازدید کرد. در بازدیدی که از شرکت جی لیان جی به عمل آمد مدیر شرکت در خصوص مشکل تسهیلات درخواستی این شرکت مواردی را عنوان نمود که این زمینه یاوری ارشادات لازم را بمنظور مساعدت و همکاری جهت رفع موانع پیش روی این شرکت بیان کرد.

عکس

شرکت جی لیان جی در سال 1382 در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در زمینی به مساحت 15000 متر مربع احداث گردید و این شرکت نیز از بزرگترین تولیدکننده ورق‌های پلیمری در سطح خاورمیانه می‌باشد.
در ادامه مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجتمع آزمایشگاهی شاخه زیتون لیان بازدید نمود .

عکس
این شرکت دانش بنیان که اکنون 73 نفر نیروی تخصصی دارد، در سال 1387 تأسیس گردید و آزمایشگاه های مختلف در زمینه غذایی، میکروبی، آرایشی و بهداشتی، قطعات و لوازم خودرو و . . . دارد.

عکس
فعالیت های این شرکت در سه بخش آزمایشگاهی ، بازرسی ، آموزش و مشاوره دسته بندی می شود.
در پایان نیز یاوری از شرکت نوین چاپ آریانا که در زمینه چاپ افست کاغذ و مقوا و جعبه فعالیت می کند بازدید نمود.

عکس
این شرکت کار خود را از سال 93 شروع کرده و در حال حاضر 74نفر نیرو دارد. که تولید پاکت و جعبه های مقوایی برندهای مطرح کشور در زمینه مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی را انجام می دهد.
یاوری در جلسه ای که با مدیران این شرکتها داشت عنوان نمود : رفع مشکلات بنگاههای اقتصادی و مانع زدائی از روند تولید و کارآفرینی و توجه جدی به رفع موانع از پیش پای تولیدکنندگان همواره مورد تاکید و توجه ویژه قرار گرفته است.
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: گره گشائی و تسهیل امور بنگاهها برای صیانت از نیروی کار، از اولویت های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ۱۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید