اخبار

در دومین جلسه کارگروه تخصصی کسب‌وکارهای کوچک خانه نخبگان دشتی مطرح شد

نخستین برنامه حمایتی از ایده‌های نو با عنوان «ایده شو» برگزار خواهد شد

نخستین برنامه حمایتی از ایده‌های نو با عنوان «ایده شو» برگزار خواهد شد
برگزاری مسابقه « ایده شو» در شهرستان دشتی در دومین جلسه کارگروه تخصصی کسب‌وکارهای کوچک خانه نخبگان بسیج ناحیه امام رضا (ع) شهرستان دشتی مطرح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی، یدالله مشتاقی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی در دومین جلسه کارگروه تخصصی کسب‌وکارهای کوچک خانه نخبگان دشتی حضور یافت.
وی گفت: برگزاری مسابقه ایده شو در شهرستان دشتی در دومین جلسه کارگروه تخصصی کسب‌وکارهای کوچک خانه نخبگان بسیج ناحیه امام رضا (ع) شهرستان دشتی مطرح شد.
جلسه کارگروه تخصصی کسب‌وکارهای کوچک در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج با حضور رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی ، رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای، رئیس مرکز رشد علم و فناوری، رئیس بسیج مهندسین شهرستان و رئیس صندوق کارآفرینی امید استان با موضوع حمایت از ایده‌ها و ترویج کارآفرینی برگزار شد.
در این جلسه بر برگزاری نخستین برنامه حمایتی از ایده‌های نو با عنوان «ایده شو» در محورهای مختلف مبتنی بر مسائل شهرستان با بهره‌گیری از ظرفیت دانشگاه‌ها، آموزش‌و پرورش، اساتید و فارغ‌التحصیلان در خردادماه سال آتی تأکید شد.
در ایده شو، افراد دارای ایده علمی و عملی، با ثبت‌نام در مسابقه و دریافت آموزش‌های تخصصی، ایده خود را در مدت‌زمان ۳ دقیقه مطرح نموده و داوری می‌شود. این رویداد علمی با درنظرگرفتن شرایط کرونا طراحی و اجرا خواهد شد.
مشتاقی افزود: به نفرات برتر جوایز اعطا شده و امکان حمایت مالی برای تبدیل به محصول توسط سرمایه‌گذار و خانه نخبگان قابل‌اجرا می‌باشد.

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید