اخبار

افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس

افتتاح کرسی تعاون و کارآفرینی در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس
کرسی تعاون و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در مجتمع فناوری مروارید دانشگاه خلیج فارس افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مجید پرویزی مدیر تعاون این اداره کل در حاشیه آیین افتتاح این کرسی گفت: ایجاد این کرسی با هدف توسعه فرهنگ کسب وکار تعاونی و ایجاد تعاونیهای نوپا و دانشجویی در دانشگاه می باشد.
مجید پرویزی ادامه داد: دانشجویان می‌توانند در زمان تحصیل یا پس از فارغ التحصیلی، تعاونی دانشجویی تشکیل بدهند و یا با راه‌اندازی تعاونی‌های دانش بنیان، فعالیتهای تولیدی و صنعتی داشته باشند و از این طریق جذب بازار کار شوند.

عکس

وی افزود: در اداره کل تعاون پروژه های دانشجویی تحت عنوان میکرو پروژه تعریف نموده ایم که تا کنون دو پروژه را به دانشکده کسب و کار و اقتصاد دانشگاه خلیج فارس واگذار نموده ایم و خود را مکلف به حمایت از پایان نامه های دانشجویی در حوزه کسب، کار و تعاون می دانیم.
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پایان سخنان بر لزوم همکاری های علمی و پژوهشی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دانشگاه ها بخصوص دانشگاه خلیج فارس به عنوان دانشگاه مادر استان  تاکید نمود.
۴ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید