اخبار

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر: کارگران یکی از وفادارترین اقشار به انقلاب اسلامی بوده اند

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر: کارگران یکی از وفادارترین اقشار به انقلاب اسلامی بوده اند
جلسه مشترک شورای فرهنگی جامعه کار وتولید کارگروه کارگری و کارآفرینی گرامیداشت دهه مبارک فجر با حضور سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مصدق کشاورزی گفت : با توجه به قرار گرفتن در عصر اطلاعات و دسترسی سریع مردم به اطلاعات از طریق این فضای مجازی ، ضرورت دارد که ما بتوانیم به بهترین نحو اقداماتی که انجام شده را از همین طریق به مردم انعکاس دهیم.
سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ادامه داد: دستاوردهای نظام در ۴۲ سالگی انقلاب، اقدامات ارزشمندی بوده که ثمره خون شهدا و ایثارگران است و با توجه به تبلیغاتی که از سوی دشمن شده است گاهاً نخبگان ما هم فراموش می کنند که این نظام ولایی چه دستاوردهایی دارد.
وی افزود :  ضمن پاسداشت این دستاوردها باید تمامی برنامه هایمان در ایام دهه فجر برای حوزه کارگری و کارآفرینی استان به گونه باشد که خدماتی که در طول سال برای این قشر عزیز و زحمتکش انجام شده است را منعکس نماییم.
کشاورزی تصریح کرد : کارگران یکی از وفادارترین اقشار به این نظام بوده اند و در همه عرصه جلوتر از سایر اقشار و به خوبی درخشیده اند.علیرغم اینکه همیشه دشمنان بیشتر برنامه ریزی جهت ایجاد یاس و نامیدی برای این قشر فداکار انجام داده اند ولی همیشه وفادار مانده اند لذا ما باید قدردان این عزیزان باشیم.
رییس کارگروه کارگری و کارآفرینی گرامیداشت دهه مبارک فجر بیان داشت : ما در حوزه های مختلف از جمله ورزش کارگری،مسکن کارگران،دوره های آموزشی،بازرسی های مداوم از واحدهای کارگری،تنظیم روابط بین کارگر و کارفرمایی ،تلاش در جهت سازش بین کارگران و کارفرمایان و اجرای اصل سه جانبه گرایی سعی در حمایت جدی از کارگران داشته ایم که خدمات انجام شده در دهه مبارک فجر اطلاع رسانی خواهد شد.

دهه فجر

 

۳۰ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید