اخبار

پیام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه به مناسبت سالروز حماسه 9 دی و آغاز دهه بصیرت

پیام رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه به مناسبت سالروز حماسه 9 دی و آغاز دهه بصیرت

" مردم عزیز ما در روز نهم دی، آنچنان عظمتی از خود نشان دادند که دنیا را خیره کرد . "

  مقام معظم رهبری

حماسه نهم دی ماه و حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مرد و زن ایرانی به حساب می آید .

حماسه 9 دی نماد عزّت، استقلال و نمایش هوشیاری مردم مؤمن، با بصیرت و غیرتمند ایران است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلامی با عنوان روز «بصیرت» تبدیل به یوم الله و ماندگار گردید. در این روز ماندگار و تاریخی ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی، حماسه ای دیگر آفرید و دشمنان خدا و دینش را مأیوس و ناامید ساخت و قلب امام زمان (عج) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی خامنه ای(دامت برکاته) را شاد ساخت . درایت، تدبر، مدیریت و مهربانی مقام معظم رهبری (مد ظله العالی ) در آن مقطع حساس باعث شد جامعه بیشتر از آن اسیر فتنه جویی های دشمنان نشود و بتواند راه خود را ادامه دهد. نهم دی ماه به عنوان حماسه عظیم حضور میلیونی مردم در دفاع از آرمانهای انقلاب و تجدید میثاق با ولی فقیه در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت شده و ماندگار خواهد بود.

اینجانب به همراه کارکنان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه همگام با سایر اقشار با بصیرت مردمی ضمن گرامیداشت این روز بار دیگر بیعت خود را با آرمانهای اصیل انقلاب و مقام عظمای ولایت اعلام داشته و تنفر خود را از فتنه و فتنه گران ابراز می داریم .

 

حسن غلامی

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه

 

۹ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید