اخبار

محمدی ، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنگستان: محیط کسب و کار و اشتغال معطوف به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید همراه با مهارت افزایی و آموزش فنی و حرفه‌ای است

محمدی ، سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنگستان: محیط کسب و کار و اشتغال معطوف به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید همراه با مهارت افزایی و آموزش فنی و حرفه‌ای است
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان؛ یاحسینی رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با سرپرست این اداره دیدار کرد.
یاحسینی در این دیدار ضمن تقدیر از مجموعه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان، اولویت کمیته امداد امام خمینی (ره) تنگستان را اشتغالزایی مددجویان این نهاد را خواند.
یاحسینی تصریح کرد : تسهیلات اشتغال به مددجویان مستعد تحت پوشش کمیته امداد و اقشار بیکار و نیازمند که بتوانند برای خود اشتغال و توانمندسازی خانواده هایشان پرداخت می‌شود.
 وی راه برون رفت از بیکاری در کشور را توجه به اشتغال‌های کوچک دانست و افزود: مسیر توسعه از طریق اشتغال خرداست و باید در  این جهت اقدامات و فعالیت‌های بیشتری صورت گیرد.
در ادامه  سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تنگستان گفت : آموزش مددجویان قبل از پرداخت تسهیلات اشتغالزایی یکی از اقدامات بسیار خوب کمیته امداد امام خمینی (ره) تنگستان است.
محمدی عنوان کرد : محیط کسب و کار و اشتغال معطوف به ایجاد فرصت‌های شغلی جدید همراه با مهارت افزایی و آموزش فنی و حرفه‌ای است که در ادامه با مشاوره و کاریابی، تسهیلات اشتغال‌زایی می توان کارگستری را ایجاد نمود.
وی  بیان داشت : بحث‌های اقتصادی یک پروژه نیست که بتوان برای آن برنامه زمانبندی تعریف کرد، بلکه برای اینکه به نتیجه قابل قبولی برسیم همه باید در سطح شهرستان به خوبی تلاش کنند.
۱ دی ۱۳۹۹ ۰۹:۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید