اخبار

به مناسبت هفته تعاون/ دیدارفرمانده سپاه امام رضا (ع) با رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

به مناسبت هفته تعاون/ دیدارفرمانده سپاه امام رضا (ع) با رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی؛ همزمان با هفته تعاون فرمانده سپاه امام رضا(ع) با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی دیدار کرد.

رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی در ابتدا ضمن خیر مقدم به فرمانده سپاه امام رضا(ع) و تبریک هفته تعاون به ارائه آخرین آمار وضعیت شهرستان در حوزه تعاون پرداخت.

یداله مشتاقی اضافه کرد: این اداره آمادگی خود را در زمینه همکاری متقابل در خصوص بستر سازی مناسب و تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی و ایجاد اشتغال پایدار و مولد به بسیجیان جویای کار در قالب  تشکیل تعاونی اعلام میدارد.

در ادامه فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی با گرامیداشت هفته تعاون گفت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به سال جهش تولید نامگذاری شده است نقش تعاون بسیار حائز اهمیت و توجه به آن گام اساسی در تحقق شعار امسال است

سرهنگ پاسدار زارعی تبار یادآور شد: شهرستان دشتی ظرفیت های بسیار خوبی برای فعالیت در قالب تعاونی را دارد که نیازمند عزم مردم و توجه مسوولان است.

در پایان این دیدار فرمانده سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی با اهدای قاب عکس سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی قدردانی کرد.

۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید