اخبار

مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان افتتاح شد

مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان با حضور مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر فرماندار و امام جمعه شهرستان تنگستان توسط دکتر امید رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور به صورت وبینار افتتاح شد.
حمید رضا پناه در این آیین گفت: مرکز نوآوری شرکت تعاونی کشت و صنعت پاسارگاد تنگستان با چهار هسته فناوری در حوزه کشاورزی و گیاهان داروی شروع به کار کرده است و در حال شناسایی هسته فناوری بین دانشجویان و پژوهشگران می باشد.
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر افزود: با افتتاح این مرکز گام مهمی در راستای اشتغال شهرستان و استان برداشته خواهد شد.
وی ادامه داد: هدف از تاسیس مرکز نوآوری حمایت از ایده ها، طرح ها ، استارتاپ ها و اختراعات تا تجاری سازی محصول است‌.
گفتنی است شرکت تعاونی کشت و‌صنعت پاسارگاد تنگستان در سال ۱۳۸۴ با هدف تولید و توسعه در بخش کشاورزی و همچنین آموزش توسط تاسیس و راه اندازی شد و در سال ۱۳۹۰ با اخذ مجوز  از موسسه آموزش علمی کاربردی جهاد کشاورزی  و دانشگاه جامع علمی کاربردی کار  آموزش مقطع دار را در مقاطع کاردانی و‌کارشناسی شروع کرد و همزمان  با استخدام سی نفر پرسنل اداری ، شش نفر اعضای هیات موسس از هیات علمی دانشگاه های معتبر  راه اندازی و تشکل های دانشجویی ٬  صنفی و انجمن های علمی فعالیت خود را گسترش داد تا در حوزه اشتغال و کارآفرینی شهرستان تنگستان  نقش مهمی را ایفا کند.

عکس

عکس

عکس

۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید