اخبار

پیام تبریک رییس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان عسلویه به مناسبت هفته تعاون

پیام تبریک رییس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان عسلویه به مناسبت هفته تعاون

بسم الله الرحمن الرحیم
تعاونوا علی البر و التقوا

آغاز هفته تعاون، به عنوان یاد آوری ارزشهای مبتنی بر همبستگی، مشارکت، اتحاد و مسئولیت پذیری اجتماعی است.


١٣شهریور روز تعاون، آغازگر حرکتی عظیم در بخش اقتصادی  کشور بود و این مزیت نسبی که در تحقق فرامین رهبری معظم انقلاب اسلامی در خصوص نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی می تواند نقش  موثری  ایفا کند.

بی شک تلاش در حوزه اشاعه تعامل و مشارکت هماهنگ بین اقشار مختلف جامعه برای فعال ساختن ظرفیت های بالقوه و استفاده مطلوب از فرصتها برای بهره وری در عرصه های گوناگون و شکوفایی استعدادها در بخشهای مختلف، اقدامی شایسته است که می تواند ارزشهای معنوی و نتایج مفید اقتصادی در بر داشته باشد.
کلیه فعالان بخش تعاون با سرلوحه قرار دادن نص صریح آیات قرآنی "تعاونوا علی البر و التقوا ،، با عزمی راسخ در مسیر توسعه و ترویج فرهنگ تعاون بیش از گذشته کوشا بوده، تا بستر مناسب برای ایجاد اشتغال پایدار به ویژه برای اقشار تحصیل کرده جویای کار فراهم شود.

امیدوارم اینک در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) به نام سال جهش تولید نامگذاری شده است ، با تلاش و همت تلاشگران عرصه تعاون جهشی افتخار آمیز را در عرصه های مختلف در شهرستان شاهد باشیم.

 اینجانب با ارج نهادن به زحمات و تلاشهای این اقشار زحمتکش ، فرا رسیدن هفته تعاون و روز تعاون را تبریک عرض نموده و سلامتی ، سعادت و توفیقات را برای این جهادگران عرصه اقتصادی از خداوند منان مسالت می نمایم.

۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۲۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید