اخبار

پیام تبریک رئیس اداره تعاون شهرستان دیلم، به مناسبت فرارسیدن هفته تعاون

پیام تبریک رئیس اداره تعاون شهرستان دیلم، به مناسبت فرارسیدن هفته تعاون

به گزارش واحد اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیلم رضا صبوری رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دیلم ضمن اعلام ۱۳ لغایت ۱۹ شهریور ماه به مناسبت هفته تعاون؛ طی پیامی این هفته را به جامعه تعاونگران تبریک و تهنیت عرض نمود.

در متن این پیام امده است

تعاونوا علی البر و التقوی

امروزه نقش بخش تعاون در توسعه اقتصادى و اجتماعى کشور بر کسی پوشیده نیست و مردم عزیزمان کم و بیش می دانند این بخش مهم و مردمی در میدان کار و تولید و افزایش سطح درآمد و وضعیت اجتماعى جامعه مؤثر بوده است. "تعاون"  که در دین مبین اسلام بر آن تاکید شده وهمواره یادآور مشارکت و همکاری در کارهای نیک و کمک به هم نوعان است 

بی شک کارشناسان اقتصادی جامعه و دولتمردان بهترین و ارزان ترین راه کار را برای رونق اقتصادی کشور- آن هم در وضعیت فعلی اقتصاد مقاومتی کشور- توجه و حمایت از تعاونی  ها در راستای تولید و ایجاد اشتغال پایدار می دانند. در این خصوص می توان از کلام مقام معظم رهبری بهره گرفت که می فرمایند:"من به تعاون اعتقاد دارم. تعاون، چشمه ی جوشان اشتغال است."

از آن جا که دولت تدبیر و امید برای تجلی روح تعاون در جامعه کوشش می کند و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  نیز شعار "با تعاون کار ایجاد می کنیم تا به رفاه برسیم" را سرلوحه ی برنامه های خود قرار داده است، ما نیز با تمام توان در راه گسترس فعالیت ها در قالب تعاونی برای رفاه حال مردم شهرستان و ایجاد اشتغال پایدار  از هیچ کوششی دریغ نمی کنیم و در نخستین روز از هفته تعاون، ضمن تبریک به تمامی تعاونگران عزیز کشور بخصوص تعاونگران شهرستان دیلم  که در راه توسعه بخش تعاونی ایثار می کنند تندرستی و سعادت تلاشگران تعاونگر و خانواده های محترم آنان را از درگاه خداوند متعال خواستارم.
۱۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید