اخبار

دیدار سرپرست و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه شهرستان تنگستان به مناسبت هفته تعاون

دیدار سرپرست و کارکنان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه شهرستان تنگستان به مناسبت هفته تعاون

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان ؛ همزمان با فرا رسیدن هفته تعاون سرپرست و کارکنان اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی با امام جمعه شهرستان تنگستان دیدار کردند.

در این دیدار بهنام محمدی به بیان گزارش عملکرد یکساله اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان بویژه در بخش تعاون پرداخت.

 وی بهترین راهکار ایجاد اشتغال را سپردن کارها به مردم عنوان کرد و به ارائه گزارشی از برنامه های اداره در راستای اعتلای فرهنگ تعاون بویژه اجرای تشکیل تعاونی توسعه عمرانی شهری و روستایی  اشاره کرد.

 در ادامه حجه الاسلام پهلوزاده امام جمعه تنگستان ضمن تبریک هفته تعاون و تشکر از زحمات مجموعه ی شهرستان در ترویج فرهنگ تعاون و توسعه تعاونیها تاکید کرد و سفارشاتی  که در دین مبین اسلام در باب اهمیت تعاون و فعالیت گروهی شده است اشاره و بهترین راهکار جهت تحقق این مهم را دخیل کردن و واگذاری کارها به مردم دانست تا بتوان با تجمیع سرمایه های خرد به رونق اشتغال در شهرستان کمک کند.

امام جمعه شهرستان تنگستان گفت : اگرتعاونی بین مردم جا پیدا کند موجب پیشرفت جامعه خواهد شد وبا توجه به پتانسیل شهرستان باید در زمینه گردشگری، دریا و کشاورزی که شهرستان تنگستان پتانسیل خوبی از آن برخوردار است فعالیت بیشتری درجهت تشکیل تعاونی داشته باشید.

حجت الاسلام و المسلمین پهلوزاده افزود: تعاونی های شهرستان تلاش بیشتری برای معرفی و صادرات کالاهای تولید داخل انجام دهند.

۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید