اخبار

توسعه اشتغال اولویت تنگستان است

توسعه اشتغال اولویت تنگستان است

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان ؛ عبدالحسن رفیعی پور در نشست کارگروه مشترک اقتصاد مقاومتی و اشتغال اظهار داشت: در راستای جذب تسهیلات اشتغال روستایی و مشاغل خانگی در شهرستان تنگستان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

فرماندار تنگستان تاکید کرد: در اجرای طرح مثلث توسعه اقتصادی اولویت اول در کارگروه اشتغال و ستاد مقاومتی شهرستان باید توجه به مسائل اقتصادی و رفع موانع تولید باشد.

وی افزود: بحث‌های اقتصادی یک پروژه نیست که بتوان برای آن برنامه زمانبندی تعریف کرد، بلکه برای اینکه به نتیجه قابل قبولی برسیم همه باید در سطح شهرستان به خوبی تلاش کنند.

رفیعی پور بیان داشت: ما در جنگ اقتصادی قرار داریم به همین خاطر نیازمند به جهاد اقتصادی هستیم و باید تلاش کنیم با نظارت بر طرح‌های اشتغال‌زایی به اشتغال پایدار کمک کنیم.

وی ادامه داد: برای شفافیت در پرداخت تسهیلات، لیست تمامی افراد و طرح‌هایی که اقدام به دریافت تسهیلات اشتغالزایی کرده‌اند در سایت وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درج و قابل دسترسی برای عموم است.

استفاده از تسهیلات اشتغال بنیاد برکت و پیگیری برای واگذاری طرح‌های تملیک شده بانک‌ها و واگذار به سرمایه  گذار جدید از مواردی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید