اخبار

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت؛ از کارمندان اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه تجلیل شد

به مناسبت بزرگداشت هفته دولت؛ از کارمندان  اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه تجلیل شد
به گزارش روابط عمومی  اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان گناوه  ؛ حسن غلامی گفت : ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک روز کارمند، گفت : روز کارمند بهترین فرصت برای تجلیل از کسانی است که با همدلی، همفکری در ارتقای همه جانبه تلاش کردند و در این راه از هیچ کوششی دریغ ننمودند.
وی با بیان اینکه امروزه دشمنان این نظام با ترفندهای مختلف از جمله جنگ اقتصادی می خواهند، کشورمان را با چالش های متعددی روبرو سازند، یادآور شد: امروز روز نمایش اتحاد، برادری و مودت است، و از این رو ملت ایران با بکارگیری این شاخص ها می توانند بر توطئه دشمنان غلبه کنند.
غلامی  اضافه کرد: در حال حاضر با توجه به وضعیت کشورجامعه با مشکلاتی روبرو است، اما با عزم ملی و حرکت جهادی می توان بر اکثر مشکلات غلبه کرد، چرا که ما ملت توانمندی هستیم و باید از این ظرفیت ها برای شکوفایی کشور بهره مند شویم.
وی در ادامه با بیان اینکه روز کارمند، روز تجلیل از انسان های شایسته، وظیفه شناس،خدوم و ایثارگری است که با بهره گیری از تخصص، تعهد، احترام و تکریم ارباب رجوع در راستای پیشرفت حرکت می کنند، خاطر نشان کرد: کارمندان بازوان توانای هستند که با تمام وجود برای اعتلاء و ارتقای فعالیت های علمی و آموزشی در حوزه های مختلف از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.

در پایان این جلسه از زحمات  همکاران تشکر و قدردانی  بعمل آمد.

۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید