اخبار

کارگران شرکتهای پیمانکار در شهرستان تنگستان در سامانه جامع روابط ثبت نام کنند

کارگران شرکتهای پیمانکار در شهرستان  تنگستان در سامانه جامع روابط  ثبت نام کنند
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان : بهنام محمدی سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان  در نشستی با مدیران دو شرکت آسفالت طوس و پاسارگاد پیمانکار تلمبه خانه نفت در شهرستان خواست  نسبت به ثبت نام مدیران و کارگران در سامانه جامع روابط کار» از طریق دفاتر منتخب پیشخوان دولت در شهر اهرم اقدام کنند .
وی گفت : به منظور استفاده ازخدمات سامانه جامع روابط کار کارگران، کارفرمایان و دیگر ذی نفعان با یک بار مراجعه به یکی از دفاتر منتخب پیشخوان دولت و با ارائه کارت ملی اقدام به ثبت نام در سامانه مذکور و دریافت نام کاربری و رمز عبور اختصاصی می نمایند و پس از آن به جای صرف وقت و  هزینه در مراجعات حضوری به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمامی فرآیندهای حوزه روابط کار پیگیری می نمایند .
محمدی افزود : تمامی مراحل دادرسی کار اعم از طرح دادخواست، تعیین وقت رسیدگی، ارائه لوایح مربوط و ابلاغ رای از طریق سامانه صورت گرفته و کارگران و کارفرمایان در مراحل مختلف از طریق پیامک یا استفاده از فضای مجازی از روند امور مطلع خواهند شد.
بهنام محمدی اضافه کرد :باوجود این سامانه کارگران و کارفرمایان بدون صرف هزینه از یک نظام رسیدگی الکترونیکی سالم و عادلانه روابط کار در هر شرایط و هر مکانی بدون مراجعه حضوری برخوردار خواهند بود.
محمدی تصریح کرد:تمامی مراحل دادرسی و شکایات کارگر و کارفرمائی به صورت الکترونیکی توسط سامانه  انجام می شود.
محمدی از مدیران دو شرکت پیمانکار خواست برای بکار گیری نیروی انسانی خود اولویت خود را بر بومی بودن بگذارند.
۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید