اخبار

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی خبر داد: "احراز هویت متقاضیان بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار"

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی خبر داد:  "احراز هویت متقاضیان بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار"
 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی ، یداله مشتاقی رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی گفت : متقاضیان بیمه بیکاری باید در زیر سامانه بیمه بیکاری در سامانه جامع روابط کار احراز هویت کنند.

وی افزود: در اجرای تحقق دولت الکترونیک و نیز بر اساس شرایط کنونی سامانه بیمه بیکاری که با انتشار ویروس کرونا راه اندازی شده و متقاضیان بیمه بیکاری باید در زیر سامانه بیمه بیکاری ، در سامانه جامع روابط کار در دفاتر پیشخوان دولت احراز هویت کنند.

مشتاقی با اشاره به مراحل درخواست متقاضی برای بیمه بیکاری عنوان کرد: مراحل درخواست متقاضی به این ترتیب بوده که همه متقاضیان برای بهره مندی از شرایط بیمه بیکاری میبایست ابتدا در دفاتر پیشخوان دولت احراز هویت کنند و پس از دریافت نام کاربری و رمز ورود، با وارد شدن به نشانی سامانه با عنوان https://prkar.mcls.gov.ir  نسبت به ثبت درخواست و بارگذاری مدارک خود اقدام کنند.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی تصریح کرد: متقاضیانی که همزمان با اتمام قرارداد مدت موقت بیکار می شوند، ضروری است پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور، نسبت به ثبت نام در سامانه بیمه بیکاری، اقدام و فرم های مربوطه را تکمیل و برگ عدم نیاز از جانب کارفرما را در سامانه مربوطه به همراه سایر مدارک بارگذاری و کد رهگیری دریافت کنند
۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید