اخبار

تشکیل تعاونی تامین نیاز صنایع دستی در بوشهر

تشکیل تعاونی تامین نیاز صنایع دستی در بوشهر
مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از تشکیل تعاونی تامین نیاز صنایع دستی در بوشهر خبرداد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، مجید پرویزی مدیر تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهردر نشست  هم اندیشی  با معاون صنایع دستی بوشهر  گفت: تعاونی های تامین نیاز بر اساس رشته های مختلف صنایع دستی تشکیل می شوند و می توانند با نظارت بر دیگر تعاونی ها به رشد بیشتر تولید و بهبود وضعیت کاری و فعالیت صنعتگران کمک کنند.
وی افزود: صنعتگران می توانند با تشکیل این تعاونی، در سامانه جامع و هوشمند بخش تعاون ثبت نام کنند و پس از عضویت در این تعاونی به عنوان شخصیت حقوقی شناخته شوند و قابل رصد باشند.
پرویزی از مزیت های عضویت در این تعاونی گفت و تاکید کرد: آموزش، معرفی صنعتگران به بانک های عامل برای دریافت تسهیلات با بهره کم و حضور در نمایشگاه ها بهمراه دیگر شرکت ها از عمده مزیت های سودمند حضور در این تعاونی است.
مدیر تعاون اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر خاطرنشان کرد: یکی دیگر از تعاونی های قابل تشکیل در استان تعاونی بانوان است که می تواند به اشتغال بانوان به ویژه بانوان روستایی کمک کند و بدین ترتیب دایره فعالیت آنان را توسعه ببخشد که برای تحقق این مورد هم تلاش خواهیم کرد که به سرانجام برسد
۱۴ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید