اخبار

نقش قانون حمایتی بیمه بیکاری در خارگ

نقش قانون حمایتی بیمه بیکاری در خارگ
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خارگ 45 نفر از کارگران با معرفی کمیته دو نفره اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی در سال 1398 از قانون حمایتی بیمه بیکاری استفاده کردند .
ماشااله دوستان رئیس اداره اظهار داشت قانون بیمه بیکاری طی سالهای جنگ و پس از آن نیز توانست کارگرانی را که به طور غیر ارادی بیکار می شوندا مورد حمایت قرار دهد و با پرداخت حداقل مزد و تامین معاش زندگی آنها مانع بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی گردد .
دوستان بیان داشت بیمه بیکاری فرصتی است تا کارگران عزیزی که فاقد مهارت و تخصص لازم و یا سواد خواندن و نوشتن هستند با معرفی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به مراکز آموزش فنی و حرفه ای و نهضت سوادآموزی ، اداره آموزش و پرورش در طول این مدت از حرفه و سواد خواندن و نوشتن برخوردار گردند . دوستان گفت: افرادی که از مزایای بیمه بیکاری استفاده می نمایند . در صورت ایجاد فرصت شغلی جدید از طرف کارفرمایان در اولویت معرفی قرار دارند.
اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خارگ با بیش از نیم قرن سابقه تاسیس به دلیل شرایط خاص و حجم زیاد جامعه کارگری و کارفرمایی با تمام توان افتخار خدمت رایگان به این قشر عظیم و تاثیرگذار جامعه را به عهده دارد .
۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید