اخبار

پروژه پرورش ماهی در قفس تنگستان با ظرفیت ایجاد 30 شرکت تعاونی

پروژه پرورش ماهی در قفس تنگستان با ظرفیت ایجاد 30 شرکت تعاونی
به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان، نشست توجیهی پروژه پرورش ماهی در قفس تنگستان با حضور رستمی مدیر کل دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری ، درویشی بخشدار دلوار و محمد حسینی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان در محل بخشداری دلوار برگزار شد.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان در این نشست با توجه به اهمیت این پروژه گفت : وظیفه مدیران دستگاه های اجرایی ایجاد اشتغال با توجه به ظرفیت های منطقه است.
وی ادامه داد : در بخش دلوار بیش از 13 پروژه تکثیر میگو وجود دارد و امید است در آینده با وجود چنین پروژه هایی از نیروی کار بومی بهرمند شویم.
محمدحسینی خاطر نشان کرد: این  پروژه با پیش بینی 30 قفس 30 تنی با پنجاه درصد حمایت شرکت پشتیبان ایجاد می شود.
محمدحسینی افزود: هر قفس از این پروژه لازمه ایجاد یک شرکت تعاونی  است که میزان آورده هر کدام از آنها با توجه به توان اقتصادی متقاضیان می باشد.
محمدحسینی  رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان در پایان اظهار داشت : پروژه پرورش ماهی در قفس جزء 27 پروژه اقتصاد مقاومتی استان بوشهر قرار گرفته که در آینده ای نزدیک و حمایت ویژه مردم این اتفاق مهم  با ظرفیت اشتغال زایی بسیار مناسب در بخش دلوار شهرستان تنگستان اجرایی می شود.
۲ تیر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید