اخبار

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر برگزار شد

چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر برگزار شد
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر؛ چهارمین جلسه کارگروه تخصصی اشتغال استان بوشهر به ریاست زرین فر، معاون  هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر و با حضور مدیران و کارشناسان دستگاه های اجرایی تشکیل شد.
در این نشست، پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر كارگروه اشتغال استان ضمن تسلیت بمناسبت شهادت امام جعفر صادق (ع) گفت: این شیوه نامه بمنظور کمک به واحد های فعال اقتصادی که از بیماری کرونا آسیب دیده اند تدوین شده و به بانک های عامل، دستگاه های اجرایی و تشکل های خصوصی توزیع استانی بانگی ابلاغ شده است.
وی همچنین از دستگاه های اجرایی و بانک های عامل خواست تا نسبت به دریافت کد کاربری و رمز عبور سامانه کارا از مرکز اقدام نمایند.
پناه، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواستار اجرای موارد زیر شد:
➖دبیرخانه کارگروه اشتغال استان شیوه نامه پرداخت تسهیلات آسیب دیده از کرونا را به دستگاه های اجرایی و بانک های عامل ارسال نماید.
➖دستگاه های اجرایی و بانک های عامل استان حداکثر ظرف مدت ۵ روز کاری از تاریخ برگزاری جلسه نسبت به اطلاع رسانی به واحد های اقتصادی مشمول دریافت تسهیلات کرونا و دریافت کد کاربری و رمز عبور سامانه کارا از مرکز اقدام نمایند و نتیجه را بصورت کتبی به دبیرخانه کارگروه اشغال استان ارسال نمایند.
➖دستگاه های اجرایی و بانک های عامل مسائل و مشکلات پیش روی واحد های متقاضی تسهیلات را کتبا به دبیرخانه کارگروه اشتغال استان اعلام نمایند.
➖دستگاه های اجرایی و بانک های عامل به منظور اطلاع رسانی  مناسب به واحد های فعال مشمول تسهیلات، شیوه نامه پرداخت تسهیلات آسیب دیده از کرونا را در پایگاه اداره بارگزاری نمایند.
وی همچین اصافه کرد: بانک های عامل آمادگی خود را جهت پرداخت تسهیلات به بنگاه های آسیب دیده ناشی از ویروس کرونا و بیماری کوید ۱۹ اعلام نمودند.
در  ادامه نشست، دستگاه های اجرایی و بانک های عامل نظرات و مشکلات طرح را بیان کردند که مدیرکل تعاون پاسخگوی آنها شد.

عکس

عکس
۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید