اخبار

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری

کسب رتبه برتر اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در حوزه حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر، گفت: استان بوشهر موفق به کسب 100 امتیاز به عنوان رتبه برتر کشوری، در حوزه حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان؛ حمیدرضا پناه مدیرکل تعاون،کارو رفاه اجتماعی استان بوشهرگفت: این رتبه بر اساس ارزیابی عملکرد واحدهای اجرایی به منظور بررسی و سنجش میزان تحقق برنامه های پیش بینی شده واحد بیمه بیکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سال 98  که توسط وزارتخانه انجام شده به دست آمده است.

پناه بیان کرد: بر اساس ارزیابی انجام شده در خصوص شاخص های اولویت دار این اداره کل در سامانه برته،  از 100 امتیاز، 100 را کسب کرد.

وی افزود: از دلایل تحقق برنامه‌های پیش‌بینی شده در شاخص‌های اولویت دار بیمه بیکاری، بررسی پرونده‌ها در کمیته‌های تشخیص بیمه بیکاری، برقراری مقرری بیمه بیکاری کارگران بیکار شده، اشتغال مجدد مقرری بگیران بیمه بیکاری از طریق آموزش در مراکز فنی و حرفه‌ای، حمایت از کارگران واحدهای اقتصادی که با مشکل مواجه شده‌اند و کمک به واحد اقتصادی مشکل دار است که این اداره در کشور اقدامات مؤثری انجام داده است

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید