اخبار

کمک مومنانه 8 میلیارد و 540 میلیونی جامعه کار و تولید شهرستان جم به نیازمندان و افراد آسیب پذیر

کمک مومنانه 8 میلیارد و 540 میلیونی جامعه کار و تولید شهرستان جم به نیازمندان و افراد آسیب پذیر

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم ، ایرج محبی زاده رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم در این باره بیان داشت:  به دنبال فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر کمک‌های مومنانه به نیازمندان و افراد آسیب پذیر، جامعه کار و تولید شهرستان  همانند سایر خیرین ، کمکهای مومنانه خود را به ارزش 8 میلیارد و 540 میلیون ریال در قالب بسته های معیشتی و نقدی به نیازمندان تقدیم نمود.

محبی زاده یاد آور شد که پس از فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب در مورد لزوم کمک‌های مومنانه، یک بسیج خوبی در جامعه کار و کارگری شهرستان  شکل گرفت و این شهرستان پیشتاز اجرای رزمایش مومنانه شد.

رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم  بیان کرد: جامعه کار و تولید این شهرستان در ۲ ماه گذشته پیشتاز در کمک برای مقابله با بحران کرونا بوده ، و این روند نیز همچنان ادامه دارد.

وی از تلاشهای مدیران عامل شرکتهای پالایش گاز فجر جم و شورای راهبردی شرکتهای پتروشیمی منطقه پارس و شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد که در این امر به کمک نیازمندان شتافتند تقدیر و تشکر نمود و تاکید کرد:

امروز می بایست همه در کنارهم به فکر خدمت رسانی به مردم باشیم که این طرح بزرگ بیانگر رمز موفقیت از وحدت و انسجام مردم است و  امیدواریم درسایر شرایط بتوانیم همدلی و اتحاد خود را همانند گذشته حفظ کرده و شاهد تداوم خیر و برکت در سطح شهرستان باشیم و چنانچه ضروری باشد در طول سال هم ادامه داشته باشد.

محبی زاده  خاطر نشان کرد : در این مرحله اقشار آسیب پذیر کارگری و خانوارهای تحت حمایت نهادهای حمایتی این کمکها دریافت می نمایند و مرحله بعدی این طرح مومنانه نیز از پانزدهم ماه رمضان آغاز می شود.

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید