اخبار

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته کار و کارگر

پیام تبریک مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به مناسبت هفته کار و کارگر
پناه مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در پیامی آغاز هفته کار و کارگر را به جامعه کارگری استان تبریک گفت:
 
متن این پیام به شرح ذیل است :
 
" وَأَن لَّیسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى "
 
" و اینکه براى انسان جز حاصل تلاش او نیست "
 
کارگران به حق به فرموده امام راحل(ره) ستون فقرات استقلال کشور و اسطوره سرنوشت ساز و رهایی بخش از وابستگی‌ها و پیوستگی‌ها هستند و حمایت از این قشر زحمتکش و فداکار کشور، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و حمایت از توانمندی‌های بالقوه ایران اسلامی است.
امروز به نام شماست، شما کارگران عزیز و بزرگوار، شما که پیامبر عظیم الشان بر دستان پر مهر و پرتلاش تان بوسه زد، دستی که در آتش جهنم نمی سوزد.
هر روز ، روز شماست  با ضرس قاطع عرض می کنم که از ابتدای انقلاب شکوهمند جمهوری اسلامی ایران روزی نبوده است که شما افتخار آفرینان نبوده باشید، از جنگ تحمیلی بگویم، از دوران ساختن نظام بگویم از جنگ اقتصادی تحمیلی بگویم از مشارکت های امید آفرین و توسعه ساز و توسعه محور شما بگویم، از همدلی و مشارکت و همراهی در نبرد با ویروس کرونا بگویم، زبان قاصر است .افتخار می کنم که امروز در خدمت شما کارگران عزیز هستم،امیدوارم در سالی که با درایت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) بنام سال جهش تولید نامگذاری شده است که صحنه گردان و اصل و محور اساسی تحقق این شعار شما کارگران عزیز هستید بتوانیم این شعار را به خوبی محقق نمائیم .
روز جهانی و هفته کار و کارگر فرصتی مغتنم است برای بزرگداشت مقام والا و ارزشمند کارگران و تقدیر از زحمات و تلاش‌های این قشر مهم و تاثیرگذار در رشد و پیشرفت صنعت، تولید و اقتصاد ملی و تحقق زمینه بالندگی و ارتقاء ظرفیت‌های کشور است.
خداوند سبحان را شاکرم، بار دیگر توفیق یافتم ، مقام شامخ کارگر را ارج نهاده و هفته کارگر را به تمامی تلاشگران عرصه های کار و تولید تبریک و تهنیت عرض نمایم. تبریک به کارگران عزیز، خدوم و با بصیرت استان بوشهر که با کدّ یمین و عرق جبین و با ظهور و بروز ویژگیهای بدیع انسانی ، مصوّر توانمندیهای فطری بشر در جهان هستی می باشند؛ چرا که هرجا کار و تلاش هست، شکوفایی و پیشرفت نیز مشهود می شود
 
خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر، خدمت به بهترین و شریف ترین فرزندان این مرز و بوم را افتخار خود می داند و قدردان زحمات شبانه روزی این عزیزان است.
 
           حمید رضا پناه
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر
۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید