اخبار

مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور در بوشهر آغاز شد

مسابقات کشتی ساحلی کارگران کشور در بوشهر آغاز شد
مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: ​مسابقات کشتی ساحلی قهرمانی کارگران کشور با حضور 40 کشتی‌گیر از 8 استان ​در قالب 9 تیم در بوشهر آغاز شد.

 

به گزارش روابط عمومی  اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، حمید رضا پناه با اشاره به اینکه این مسابقات 27 بهمن ماه در دو نوبت صبح و بعداز ظهر در قالب 32 کشتی در حال برگزاری است ،اظهار داشت: برترین های این مسابقات به عضویت تیم ملی کارگران کشور در خواهند آمند و در مسابقات جهانی شرکت خواهند کرد.

وی استان بوشهر را درای ظرفیت های فراوان در حوزه ورزش کارگری دانست و افزود: در سالیان گذشته با رشد بالای 70 درصدی شاهد بهره‌برداری از فضای ورزشی کارگری در استان بوشهر هستیم که این خود نقش مهمی در توسعه ورزش  و میزبانی استان بوشهر از این مسابقات داشته است.

پناه با اشاره به اینکه این مسابقات در ورزشگاه ساحلی بوشهر در حال برگزاری است اظهار کرد: با وجود توانمندی های ورزشی در استان بوشهر دو تیم از استان در مسابقات شرکت کرده است.

مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بوشهر اضافه کرد: این مسابقات با حضور استان های فارس،مازندران،کرمانشاه،تهران،قزوین،زنجان ،اصفهان و بوشهر در قالب 9 تیم برگزار شده است.

پناه تصریح کرد: این مسابقات به‌مناسبت یادبود سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی با حضور بیش از 60 نفر از ورزشکاران و مربیان رشته ورزشی کشتی از 8 استان کشور برگزار و بعد از ظهر امرز با معرفی برترین ها در اوزان مختلف به پایان خواهد رسید.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی بوشهر گفت: مجموعه‌های مختلف از جمله فدراسیون ورزش کارگری جمهوری اسلامی ایران، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اداره کل ورزش و جوانان، هیئت ورزش کارگری استان بوشهر را در برگزاری این مسابقات همراهی می‌کنند.

مسابقه

 

 

۲۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۵۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید