اخبار

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عسلویه خبر داد:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در عسلویه خبر داد:
۱۶ هزار روستایی تحت پوشش صندوق بیمه روستاییان وام قرض الحسنه می گیرند/میزان بیکاری در استان بوشهر کاهش یافت
محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح طرح‌های دهه فجر در شهرستان عسلویه بیان کرد: در کنار تاسیسات عظیم نفت و گاز و پتروشیمی در عسلویه وجود چهره فقر و بیکاری پذیرفتنی نیست و تقاضای مردم عسلویه برای اشتغال به‌حق است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: بعد از تامین حداقل‌های مورد نیاز مردم در این منطقه باید توانمندسازی آنان در دستور کار قرار گیرد و صنایع نفت و گاز به ویژه پتروشیمی جم که متعلق به وزارت تعاون است باید در راه اندازی مراکز فنی و حرفه‌ای در منطقه اقدام کنند.
شریعتمداری گفت: استخدام‌های خارج از فراخوان و استفاده از نیرو‌های غیربومی در فراخوان‌های استخدام ممنوع است و در این آگهی‌ها اولویت با نیرو‌های شایسته بومی خواهد بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین همچنین با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: هر چه راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه‌تر باشد دشمن از ضربه زدن به کشور بیشتر ناامید می‌شود.
شریعتمداری از شهید حاج قاسم سلیمانی هم یاد کرد و افزود: اخلاص در عمل مهم‌ترین ویژگی سردار سلیمانی بود.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی همچنین از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به افراد زیر پوشش بیمه روستاییان و عشایر خبر داد و عنوان کرد: صندوق بیمه روستاییان و عشایر کشور به ۱۶ هزار روستایی زیر پوشش سه میلیون تومان وام قرض الحسنه پرداخت می‌کند. ضمن اینکه یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر را زیر پوشش صندوق توسعه بیمه روستاییان و عشایر قرار داده‌ایم.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: در شرایط سخت مالی کشور بیش از ۲۰ هزار طرح عمرانی با بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان در شهر‌های مختلف کشور در دهه فجر افتتاح می‌شود.
۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید