اخبار

برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان مدیریت روابط کار

برگزاری جلسه هم اندیشی کارکنان مدیریت روابط کار

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر؛ جلسه هم‌اندیشی مدیریت روابط کار با حضور مهدی عبدالهی مدیر روابط کار، مصدق کشاورزی مدیر پشتیبانی و روسا و کارشناسان ستادی این مدیریت در سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست عبدالهی ضمن قدردانی از همکاران حوزه، مواردی را در زمینه های تخصصی اعلام نمود. سپس کارشناسان موارد و مشکلات حوزه تخصصی خود را اعلام نموده و در ادامه به بحث و تبادل نظر و ارائه راهکارها پرداختند. از جمله موارد مطرح شده صرفه جویی در رسیدگی به پرونده های مشاغل سخت و زیان آور، هیئت های حل اختلاف، تعیین صلاحیت شرکتها و بیمه بیکاری بود. همچنین بر لزوم نظارت مستمر بر عملکرد ادارات شهرستان تاکید شد.

عبدالهی در ادامه به همکاری همه حوزه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص اطلاع رسانی و ثبت نام در سامانه جامع روابط کار اشاره کرد و گفت: همه حوزه ها از جمله اشتغال، رفاه اجتماعی، تشکلات کارگری و کارفرمایی، بازرسی کار، روابط کار، تعاون و .. می بایستی در این امر مهم همکاری نمایند.

 

در ادامه جلسه، کشاورزی مدیر پشتیبانی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر از کارکنان مدیریت روابط کار جهت همکاری در جابجایی به ساختمان اداره کل واقع در چهارراه کشتیرانی تقدیر و  تشکر کرده و عنوان نمود: پاسخگویی به موقع به ارباب رجوع مهمترین رسالت ماست و همه کارکنان بایستی با پشتکار، تعامل و همکاری همدیگر، اهتمام جدی در اجرای تکریم ارباب رجوع و خدمت رسانی مطلوب به مراجعین  به کار گیرند.

۹ دی ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید