اخبار

بازدید رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان تنگستان از شرکت آسفالت طوس

بازدید رئیس اداره تعاون ،کار ورفاه اجتماعی شهرستان تنگستان از شرکت آسفالت طوس

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار ور فاه اجتماعی شهرستان تنگستان؛ محمد حسینی، رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان تنگستان از شرکت آسفالت طوس بازدید کرد.

محمدحسینی در این بازدید  گفت: هدف اداره از این بازدید ها تعامل وهماهنگی بیشتر با مدیران وسرپرستان کارخانجات و کارگاه های شهرستان بوده و آشنایی آنها با قوانین ومقررات حوزه کارگری وکارفرمایی، مشاوره های لازم به منظور حفظ صیانت از اشتغال موجود، افزایش انگیزش رفاهی، تامین نیروی انسانی، برگزاری دوره های فنی وحرفه ای در کارخانجات با هماهنگی مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان، تقویت وتوانمندسازی تشکلات کارگری است.

محمدحسینی تصریح کرد : به دنبال این هستیم که باارتباط وتعامل بیشتر با کارخانجات و کارگاه ها و همچنین آشنایی از مسایل  ومشکلات آنها، درصدد رفع آن مشکلات از طریق فرمانداری شهرستان وسازمان های دیگرباشیم تا به نوعی از تعدیل نیرو و  تعطیلی آن ها جلوگیری گردد.

وی در این دیدار گفت : رسالت این اداره حفظ صیانت از نیروی کار واجرای صحیح قوانین ومقررات بوده است واز آنجایی که کارگر وکارفرما دو جز جدا ناپذیر  هستند، باید در اجرای صحیح این قوانین باهم همکاری وتعامل بسیار خوبی داشته باشند.

۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید