اخبار

دیدار رییس بانک توسعه تعاون شعبه دشتی با رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

دیدار رییس بانک توسعه تعاون شعبه دشتی با رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی ، در این دیدار رییس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی گفت: تعاون یکی از سه بخش اصلی اقتصاد کشور می باشد که با در نظر گرفتن مزایا و ویژگی های آن و سهم 25 درصدی در اشتغال می تواند نقش مهمی در توسعه اقتصادی داشته باشد.

مشتاقی خاطرنشان کرد: تشکیل تعاونی ها باعث مشارکت مردم در اقتصاد می گردد و ضمن ایجاد اشتغال می تواند از تمرکز ثروت جلوگیری به عمل آورده و باعث رشد و تعالی توسعه اقتصادی گردد.

در ادامه رییس بانک توسعه تعاون شعبه دشتی از طرح رونق تعاون بعنوان جدیدترین محصول قابل‌ارائه از سوی بانک به تعاون گران یاد نمود که در قالب سه بسته ویژه تعاونی‌های تولیدی،توزیعی و اتحادیه‌های تعاونی قابل پرداخت است که تعاونگران می‌توانند از طریق تعامل با بانک از تسهیلات با سود 12 تا 17 درصدی و دوره بازپرداخت حداکثر پنج سال بهره‌مند گردند.

صفرزاده اضافه کرد: بانک توسعه تعاون تعامل و همکاری خوبی با تعاونیها برقرار نموده که حاصل تعامل و همکاری این بانک با تعاونگران می‌تواند به هم‌افزایی، رونق تولید، رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال منجر شود .

در پایان رییس بانک توسعه تعاون شعبه دشتی آمادگی خود را جهت برگزاری پودمان آموزشی (آشنایی با قانون و مقررات بانکی) برای تعاونگران و مشتریان مرتبط با تعاون اعلام نمود.

۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید