اخبار

نشست رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم با مدیر عامل شرکت پالایشگاه گاز فجر جم

نشست رییس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم با مدیر عامل شرکت پالایشگاه گاز فجر جم

جلسه مشترک با مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در خصوص نحوه اجرای تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات برارزش افزوده  و مسائل مرتبط با حوزه کاری در محل این شرکت برگزار گردید. در ابتدای این جلسه محبی زاده گفت: یک جامعه سالم، از لحاظ روحی و روانی، فعالتر، پویاتر و شادابتر است و در تصمیم گیری ها بهتر عمل می کند، یک نیروی کار سالم درک متقابلی از هم داشته و بهره وری بالاتری دارند.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان جم ادامه داد: با گسترش صنعت در شهرستان، توسعه ورزش در واحدهای صنعتی، تولیدی و کارگری، امری ناگزیر و عاملی کاربردی و موثر در زمینه تامین سلامت کارگران و افزایش بهره وری نیروهای انسانی خواهد بود و بهره مندی واحدهای تولیدی واجد شرایط از مزایای تبصره 2 ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده میتواند گام موثری در توسعه ورزش در واحدهای تولیدی باشد.

وی افزود یکی از سیاست‌های اصلی وزارت کار فعالیت در حوزه ورزش کارگری است و ورزش یک عامل پیشگیری از آسیب های اجتماعی می باشد.

 محبی زاده در ادامه بیان داشتند: یکی از موارد و ظرفیت هایی که باعث توسعه و گسترش ورزش کارگری می شود استفاده از قوانینی همچون تبصره 2ماده 38 قانون مالیات بر ارزش افزوده می باشد؛ لذا بهره گیری از این ظرفیت قانونی از سوی کارفرمایان واحدهای تولیدی شهرستان علاوه بر معافیت مالیاتی در نشاط و سلامتی کارکنان و افزایش بهره وری در واحدهای تولیدی تاثیر گذار خواهد بود.

۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید