اخبار

همایش کارگری در شهرستان دشتی برگزار شد.

همایش کارگری در شهرستان دشتی برگزار شد.
همایش کارگری با حضور مسئولین شهرستانی و استانی در شهرستان دشتی برای تجلیل از کارگران نمونه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی ؛ همایش کارگری با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای ، فرماندار شهرستان ، معاون سیاسی فرماندار، بخشدار مرکزی، مسئولین شهرستانی و کارگران شرکتها در محل شرکت سیمان مند دشتی برگزار شد.

در این همایش که با هدف تجلیل از کارگران نمونه شرکتهای شهرستان برگزار شد ، حمید رضا پناه مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت:کارگران در زمان پيروزی انقلاب و همزمان با دوران دفاع مقدس در دو جبهه فعالیت داشتند،یکی جهبه دفاع مقدس و دیگری جبهه اقتصادی و واقعا و انصافا که در هر دو جبهه به خوبی و احسن ایفای نقش نمودند.

پناه همچنین گفت: فرماندار شهرستان آقای نادری نگاه ویژه به جامعه کارگری دارند و از ایشان می خواهیم که برای تخصیص اعتبار پروژه مجموعه ورزشی فرهنگی کارگران شهرستان دشتی مساعدت لازم را به عمل آورده تا شاهد بهره برداری از فاز اول این مجموعه در سال جاری و در سالهای بعد نیز بهره برداری از کل مجموعه ورزشی دشتی باشیم.

در ادامه همایش نیز گروه موسیقی محلی به اجرای برنامه شاد پرداختند و در پایان با اهداء لوح تقدیر و جوایزی توسط مسئولین شهرستان از کارگران نمونه شرکتها تجلیل و تقدیر به عمل آمد.

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۸:۵۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید