اخبار

همایش کارآفرینی در شهرستان دشتی برگزار شد

همایش کارآفرینی در شهرستان دشتی برگزار شد
همایش کارآفرینی با حضور کارگران ،کارآفرینان ،تعاونگران و مدیران دستگاههای اجرایی با هدف تجلیل از کارآفرینان برتر شهرستان در دشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان دشتی، به مناسبت چهلمین سالگرد بزرگداشت پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، در ایام الله دهه مبارک فجر همایش کارآفرینی با حضور کارگران ،کارآفرینان ،تعاونگران و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در محل سالن شهدای فرهنگی آموزش و پرورش شهر خورموج با هدف تجلیل از کارآفرینان برتر شهرستان در دشتی برگزار شد.

در این همایش که با اجرای برنامه های متنوع و شادی همراه بود، بعد از پخش کلیپ عملکرد اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ، کشاورزی مدیر پشتیبانی و توسعه منابع انسانی اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در جایگاه حاضر و ضمن عرض خوشامد گویی و خیر مقدم به مدعوین گفت: گوشه ای از عملکرد این اداره کل را مشاهده فرمودید و مجموعه مدیر کل استان و شهرستانها همه تلاش خود را در جهت تحقق شعار سال مقام معظم رهبری یعنی "حمایت از کالای ایرانی" و تولید پایدار به کار بسته و طی برنامه کلان کشوری در قالب طرحهای اشتغالزایی روستایی و فراگیر ملی به دنبال محقق نمودن آن بوده و مردم عزیز استان در چهلمین سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی شاهد کلنگ زنی و افتتاح و بهره برداری از طرحهای مذکور می باشند.

عبدالله نادری نیز در همایش تجلیل از کارآفرینان شهرستان دشتی  با تبریک دهه مبارک فجر و گرامیداشت آغاز ورود به دهه پنجم انقلاب اظهار داشت: دشمنان انقلاب اسلامی با استفاده از رسانه‌های مختلف  که در دست داشتند، اما نتوانستند دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی در داخل و خارج از کشور را کمرنگ کنند  و مردم در راهپیمایی 22 بهمن با حضور باشکوه در این حماسه ملی اقتدار و صلابت ایران اسلامی را نشان می‌دهند.

وی با تاکید بر حمایت از کارآفرینان  و بهره‌مندی از ظرفیت‌های اقتصادی و اشتغالزایی منطقه افزود: مهمترین موضوع در بحث کارآفرینی آموزش می‌باشد و با استفاده از ظرفیت‌های هر منطقه می‌توان سبب رشد و شکوفایی نیروهای کار در آن منطقه شد.

فرماندار دشتی با بیان اینکه در حوزه اشتغالزایی در یکسال گذشته 200 نفر در صنایع دستی دشتی مشغول بکار شده‌اند خاطر نشان کرد: سهم زنان خانه‌دار در اشتغال صنایع دستی بیشتر  است و در این راستا اعتبارات اشتغالزایی روستایی به واحدهای صنایع دستی پرداخت شده است.

نادری  با اشاره به حمایت از واحدهای تولیدی، اشتغالزایی و صنعتی گفت: امسال 24 میلیارد تومان اعتبار برای واحدهای تولیدی تخصیص یافته است.

در ادامه برنامه گروه موسیقی محلی و سپس گروه طنزی از بازیگران مطرح استان آقایان رحیمی و فیاض فر به اجرای برنامه های شاد پرداختند.

در پایان از 12 نفر از کارآفرینان برتر شهرستان با اهدای لوح تقدیر ، تجلیل به عمل آمد.

 

همایش

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید