اخبار

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری تنگستان با حضور فرماندارشهرستان برگزارشد

کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری تنگستان با حضور فرماندارشهرستان برگزارشد
فرماندار تنگستان در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری سهرستان تنگستان اظهار داشت : دستگاهها در ایجاد تولید و اشتغال نقش دارند و بایستی به دنبال راهکار هایی برای فعال نمودن جامعه در حوزه تولید و اشتغال باشند و اگر نقاط ضعفی وجود دارد آنها را برطرف نمایند.
عبدالحسن رفیعی پور  افزود: یکی از وظایف دستگاههای مرتبط در حوزه اشتغال این است که دستورالعمل ها و بسته های تشویقی و حمایتی که ابلاغ می شوند را پیگیری، اطلاع رسانی و عملیاتی نمایند.
 
نماینده عالی دولت در شهرستان تنگستان تصریح کرد : تأکید استاندار محترم این است که اشتغال و سرمایه گذاری در اولویت کاری مدیران قرار گیرد و با پیگیری مستمر  قطعا بسیاری از موانع و مشکلات پیش روی سرمایه گذاران مرتفع خواهد شد.  
در ادامه محمدحسینی دبیر کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری سهرستان با ارائه گزارشی از پرداخت تسهیلات اشتغال  روستایی و فراگیر در شهرستان گفت با همت و همکاری همه مسئولان و مردم بتوانیم بیشترین نقش را در ارتقاء تولید و اشتغال شهرستان داشته باشیم و بتوانیم مشکلات حوزه اشتغال را برطرف و به کاهش نرخ بیکاری کمک نماییم.
وی افزود : برای حل مشکلات اشتغال‌زایی و برطرف شدن موانع پیش‌روی سرمایه‌گذاران مدیران دستگاههای دخیل در این طرحها باید از حداکثر توان خود برای تسهیل گری فعالیت سرمایه گذاران بخش خصوصی استفاده کنند
۱۸ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید